اخبار تاپاخبار گوناگونگوناگون

مردم این کشور برای دُلمه دست به دزدی می زنند!

حادثه نیوز: خبر دزدی اغلب در تمام نقاط جهان خبر متداولی است، اما موضوع سرقت عجیب سه زن آلمانی این روز‌ها خبر ساز شده است.

به گزارش حادثه نیوز، سه زن از ایالت هیسن آلمان برای درست کردن دلمه برگ مو مقدار زیادی از برگ درخت مو به قیمت ۱۰۰۰ یورو، را از مزارع این درخت چیدند.!

بنا به گزارش مانهایمر مورگن آلمان، پلیس با دیدن زنانی که کیسه‌های حاوی برگ مو حمل می‌کردند شگفت‌زده شد. این زنان قصد داشتند به مانند مردم مشرق زمین، دلمه برگ مو درست کنند.

پلیس می‌گوید این نخستین بار نیست که نیرو‌های پلیس دزدان برگ درخت مو را دستگیر می‌کند، در پایان هفته گذشته نیز پلیس مردی را که سعی می‌کرد کیسه‌های پر از برگ مو را داخل اتومبیلش جا بدهد دستگیر کرد.

معلوم نیست سرنوشت سه زن بعد از دستگیری از سوی پلیس چه خواهد شد، همانطور که هفته گذشته سرنوشت مرد سارق برگ مو مشخص نشد. به گزارش دویچه‌وله پیش بینی می‌شود آن‌ها به جرم سرقت و از بین بردن مال غیر، محکوم شوند.

دفتر پلیس به مردم درباره کندن برگ مو هشدار داده و توصیه کرده به دلیل سمپاشی این برگ‌ها، برای حفظ سلامت خودشان هم که شده دست از خوردن برگ مو بردارند تا سلامتی عمومی حفظ شود.

اخبار مرتبط

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن