اقتصادىپرونده

افشاگری رئیس دیوان محاسبات از حقوق 53 میلیونی یک مدیر دولتی

حادثه نیوز:رئیس‌کل دیوان محاسبات گفت: در بررسی حقوق‌های نجومی در سال ۹۷ و پس از بررسی دیوان محاسبات مشخص شد که یکی از مدیران دولتی، ۵۳میلیون تومان حقوق دریافت کرده که بالاترین نجومی‌بگیر بوده است.
عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 26 فروردین 99) ضمن قرائت گزارش این دیوان درباره تفریغ بودجه سال 97 گفت: براساس این گزارش، میزان پیش‌بینی منابع بودجه سال 97 کل کشور آمده است که بر همین اساس پیش‌بینی این منابع پس از اِعمال تغییرات، بالغ بر یک میلیون و 305 هزار و 156 میلیارد تومان بوده است که حدوداً 133.3 درصد آن محقق شده است.

وی افزود: در بررسی حقوق‌های نجومی در سال 97 و پس از بررسی دیوان محاسبات، مشخص شد که یکی از مدیران دولتی، 53 میلیون تومان حقوق دریافت کرده که بالاترین نجومی‌بگیر بوده است.

رئیس دیوان محاسبات کل کشور تصریح کرد: در بخش هزینه‌کرد ارز 4200تومانی، طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته با آقای لاریجانی رئیس مجلس، پرونده شرکت‌ها و واردکنندگانی که ارز 4200تومانی را برای واردات کالاهای غیرضروری تخصیص داده‌اند و یا اینکه اصلاً وارداتی نداشته‌اند، به سران قوا نیز ارسال شده است و آقای روحانی، رئیس‌جمهور نیز دستور محکمی برای پیگیری این موضوع از طریق بانک مرکزی داده است.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن