حوادث

عجیب اما واقعی / حادثه ای تلخ بر اثر سهل انگاری والدین

حادثه نیوز:والدین کودکی که با پرتاب سیب از بالکن آپارتمان موجب فلج شدن یک نوزاد شده بود، مجبور به پرداخت میلیون‌ها دلار غرامت شدند.
دادگاهی در چین والدین کودکی را که با پرتاب سیب به پایین موجب فلج شدن یک نوزاد شده بود به پرداخت غرامت محکوم کرد. این دختر ۱۱ ساله در تاریخ ۹ مارس سال ۲۰۱۸ با پرتاب سیب از بالکن آپارتمان به پایین موجب فلج شدن نوزاد ۳ ماهه‌ای با نام ” تونگ تونگ ” شده بود.
در لحظه وقوع حادثه مادربزرگ این کودک در حالی که نوه اش را بغل کرده بود در حال قدم زدن در مقابل آپارتمان محل سکونت این دختر در منطقه ” دونگ گوان ” بود که این اتفاق رخ داد.
پس از این حادثه این نوزاد در حالی که سرش متورم و خود او نیز بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد. پزشکان با معاینه اولیه و انجام آزمایشات اعلام کردند که کودک دچار ضربه و شوک مغزی و همچنین شکستگی و انسداد عروق خونی جمجمه شده است. تونگ تونپ پس از انجام عمل جراحی به کما رفت. با این که از حال کنونی این کودک گزارشی منتشر نشده، اما گفته می‌شود او فلج شده است.
پس از این حادثه والدین کودک شکایتی را برای شناسایی عامل حادثه ارائه کردند. پلیس با کمک DNA بدست آمده از روی سیب پرتاب شده توانست عامل پرتاب سیب را شناسایی و پیدا کند. بنا به گزارش پلیس عامل پرتاب سیب دختر ۱۱ ساله‌ای بود که آن را از بالکن طبقه ۲۴ به پایین پرت کرده بود.

ساختمان

پدر کودک به پلیس گفت که دخترش در حال غذا دادن به سگ خانگی در بالکن بود که ناگهان سیب از دست او رها شده و به پایین سقوط کرده است. بنا به ادعای این مرد دخترش در لحظه وقوع حادثه تنها در خانه حضور داشت. یک هفته پس از این ماجرا پدر این دختر ۳۰۰۰۰ یوان (۴۷۰۰ دلار) بابت هزینه‌های درمانی تونگ تونگ به والدینش پرداخت کرد. این در حالی بود که والدین تونگ تونگ مبلغ ۱۳۰۰۰۰ یوان (۲۰۵۰۰ دلار) برای درمان و مداوای دختر خود هزینه کرده بودند.

سرانجام روز پنجشنبه دادگاهی در شهر دانگ گوان حکم به پرداخت مبلغ ۱.۸۵ میلیون یوان (۲۶۱۰۰۰ دلار) از طرف خانواده متهم به خانواده قربانی داد.

نوزاد

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن