اخبار تاپاخبار داغاخبار گوناگون

سردار آزمون پدر شد! + جزئیات و عکس

حادثه نیوز: سردار آزمون در اقدامی پسندیده و قابل تحسین سرپرستی یک دختر ۸ ساله را برعهده گرفت.

 

به گزارش حادثه نیوز، یکی از مجری و گزارشگرهای سیما که در برنامه‌های خیرخواهانه نیز حضور فعالی دارد در اینستاگرامش از حرکت قابل تحسین سردار آزمون پرده برداشت و نوشت مهاجم تیم ملی سرپرستی یک دختر ۸ ساله را برعهده گرفته است. نکته جالب توجه پست پوریا تابان نقاشی دخترخوانده سردار است که او را در پیراهن استقلال کشیده و برایش فرستاده است.
نقاشی
تابان در این پست نوشت:
نقاشی دختری که کودک خوانده سردار شد
وقتی سردار آزمون که حکم برادرم را دارد در واتس آپ برایم نوشت: بالاخره به آرزوم رسیدم، براش نوشتم دو حالت داره یا ازدواج کردی با کسی که دوسش داری یا یه قرارداد بزرگ با یکی از بزرگترین تیم های باشگاهی دنیا بستی.
سردار آزمون جواب داد: پوریا دختردار شدم؛ و من تا تهش رو خوندم و گفتم درود به شرف و انسانیتت پسر.
چند وقت پیش بود که سردار بهم واتس آپ داد: دادااااشی شماره شاهین صمدپور را می خواهم و بهش دادم.
با شاهین نازنین هم تماس گرفتم و گفتم: عزیز دل، سردار آزمون دنبالت می گرده.
چند دقیقه بعد شاهین وویس داد که داداااا با سردار حرف زدم می خواد یک دختر بچه ی بی سرپرست یا بدسرپرست را به کودک خواندگی قانونی قبول کنه.
حالا … دختر هشت ساله بصورت قانونی کودک خوانده ی سردار آزمون است و برایش نقاشی کشیده و فرستاده روسیه.
سردار هم بی تاب بازگشت به ایران است برای دیدن کودک خوانده ی خود.
سردار آزمون در این سال‌ها بصورت ثابت هزینه های بسیاری کودکان بدسرپرست یا بی سرپرست را پرداخت می کرد که هیچوقت تعدادشان را رسانه ای نکرد.
اما اینبار بصورت قانوی یک “کودک خوانده” هشت ساله دختر دارد که وقتی عکسش را برایم فرستاد اشک در چشمانم جمع شد.
-این دختر باهوش و شیرین زبان اونقدر با احساس و ناز است که با کشیدن یک نقاشی خیالی از ذهنش تمام احساسش را بیان کرده تا دل همه ی ما را به آتش بکشد.
*سردار آزمون، برادر عزیزم درود به شرفت پسر که انسانیت برایت از هر چیز بالاتر است و با هر قدم نیکت بندگی راستین خدا را به نمایش می گذاری و قدم به قدم به سوی قله ی انسانیت نزدیک می شوی.
*شاهین صمدپور نازنین دم مردانگیت گرم که پهلوان گونه هر دم و بازدم قدم بر می داری برای کم کردن غم و رنج بنده های خدا و این یعنی اوج بندگی خداوند مهربان.
-همانطور که در عکس دوم می بینید سردار آزمون بر اسب مراد زندگی سوار است و با تمام سرعت به سوی قله ی شرافت، انسانیت، بزرگی، مردمداری، پهلوانی، مردانگی، مهربانی، افتادگی و فتوت می تازد.
5370139

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن