اخبار گوناگون

پشت پرده وجود یک مشت سوزن خیاطی داخل بدن یک شیرخوار! + عکس

حادثه نیوز: مشتی سوزن داخل بدن کودک 11 ماهه فرو شدن بود اما مادر کودک از این مسئله اطلاعی نداشت ، عکسبرداری ها وضعیت وحشتناک کودک را فاش کردند.

 

به گزارش حادثه نیوز، مادری که کودکش را به دلیل تب شدید و بی قراری به بیمارستان آورده بود باورش نمی شد که داخل بدن کودک 11 ماهه اش یک مشت سوزن و اشیا تیز وجود داشته باشد.

پزشک بعد از معاینات اولیه کودک خردسالی که به دلیل تب شدید به بیمارستان آورده بودند عکسبرداری کامل تجویز کرد تا علت مشکوک را شناسایی کند ، نتایج عکسبرداری ها یک فاجعه بود چرا که اعضای داخلی و حساس کودک با سوزن های تیز احاطه شده بودند.؛ نزدیک بودن سوزن ها به قلب ، مثانه ، روده بزرگ و گردن کودک وضعیت او را به این وخامت رسانده بود . کودک به سرعت برای جراحی آماده شد تا ار مرگ او جلوگیری شود.

تیمی از متخصصان و جراحان بعد از 9 ساعت تلاش موفق شدند تمامی سوزن ها را از بدن کودک خارج کنند ، یکی از جراحان متخصص قلب بود که 3 سوزن را از داخل سینه کودک بیرون کشید همچنین 9 سوزن هم از شکم و 1 سوزن هم از گردن بیمار خارج شد تا شمار سوزن های خارج شد به 13 برسد و باقی در مراحل بعد خارج شود.

مادر این کودک می گوید :همسرش برای کار به روسیه رفته است و به تنهایی و در خانه مادرش فرزند خود را بزرگ می کند و نمی داند چطور این اتفاق افتاده.پزشک متخصص در این موزد گفت :مطمئن هستیم که کودک سوزن ها را قورت نداده چون وضعیت قرارگرفتن سوزن ها نشان می داد که به روشی خاص تمامی سوزن ها داخل بدن کودک فرو شده اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن