اخبار تاپحوادث بین الملل

قتل فجیع فریده در چهلستون / سفر حج فقط بهانه بود + عکس مقتول

حادثه نیوز: یک زن در منطقه چهل‌ستون کابل توسط شوهر و دو پسرش به طرز فجیعی با چکش و چاقو به قتل رسیده است.

برادر این زن می‌‌گوید که خواهرش پس از آنکه از خشونت‌های شوهرش به تنگ آمده بود، و علیه او در شهر بگرامی شکایت کرد، این قتل روز دوشنبه هفته جاری صورت گرفت.

فرید، برادر بزرگ مقتول می‌گوید که بین این زوج مشکلاتی وجود داشت و شوهرش همیشه عصبی بود. وی در ادامه گفت: خواهرم همیشه مورد ضرب و شتم واقع می‌شد، اما از یک ماه قبل شوهرش از چاقو و سنگ استفاده می‌کرد و دو دندانش را با انبردست کشیده بود.

وی افزود: از دوسال پیش خواهرم از رفتن به خانه پدرش منع شده بود، نمی‌دانم چه موضوعی باعث شد اجازه داد برای شرکت در یک مراسم عروسی بیاید. خواهرم از خشونت هایی که در حقو وی می شد به همسر برادرم گلایه کرد و گفت اگر به داد من نرسید مرا زنده به گور می‌کند.

پس از این خانواده این زن به پلیس شکایت می‌کند تا شوهر و پسر این مرد را بازداشت کنند. اما به گفته برادر مقتول، شوهر مقتول فرار می کند و پسرش بازداشت می‌شود.

به گفته فرید، پسر این زن به نام قیس ستانکزی به ضمانت پسرعمویش که پلیس است، آزاد می شود و نزد مادرش میاید و با اصرار و به بهانه اینکه او را به حج می‌برد، راضی می‌کند تا به خانه برگردد.

برادر مقتول می افزاید: پس از رضایت خواهرش، برایش در منطقه چهل‌ستون در کابل خانه می‌گیرند و او به آنجا منتقل می شود. در ادامه پسر وی پدرش را خبر می کند و هنگام نماز صبح با چکش بر سر خواهرم می‌کوبند و سپس با چاقو به جان او می افتند
نام این زن فریده است و پنج پسر و سه دختر دارد. شوهر پس از قتل او، پسرانش را با خود برده است اما سه دختر جوان و نوجوان خود را رها کرده است.

انبیاء، برادر دیگر فریده در صبحت می گوید که خواهرش همیشه از سوی شوهرش شکنجه می‌شد و در قتل او نیز دو تن از پسرانش دست داشته اند.

خانواده مقتول مدعی هستند که قاتلان خواهرش در نتیجه غفلت و تعلل پلیس فرار کرده اند و تاکنون هیچ اقدامی در این راستا انجام نداده است.

اخبار مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن