اقتصادىپرونده

کشف 60 تن فویل قاچاق در دلیجان

حادثه نیوز: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان دلیجان در بازرسی از یک انبار تخلیه بار 60تن فویل قاچاق، کشف کردند.

سرهنگ ” یوسف سپهوند ” جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر این که فردی اقدام به دپوی کالای قاچاق در انباری کرده و قصد توزیع دارد بررسی موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان دلیجان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات میدانی پلیس و هماهنگی با دستگاه قضائی مأموران به محل اعزام و در بازرسی از انبار مذکور موفق به کشف ۶۰ تن فویل و70 هزار متر تی شو و مواد اولیه تولید ایزوگام خارجی قاچاق شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به این که مالک این انبار هیچ گونه مدارک معتبر گمرکی مبنی بر نگهداری قانونی کالاهای کشف شده به مأموران ارائه نداد، بیان داشت: از سوی کارشناسان اقتصادی، کالاهای قاچاق کشف‌ شده 4 میلیارد ریال ارزش‌ گذاری شده است.

سرهنگ سپهوند خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان با قدردانی از مشارکت شهروندان در انجام موفقیت آمیز مأموریت‌های مختلف پلیسی افزود: در سال “رونق تولید” نیز نیروی انتظامی همچون گذشته به منظور حمایت از تولید ملی و ارتقاء ظرفیت‌های اقتصادی کشور با مفسدان اقتصادی جامعه و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی کرده و هرگز اجازه هیچ گونه فعالیت غیرقانونی را به آنان نخواهد داد.

اخبار مرتبط
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن