دستگیری دزدان تربت حیدریه در عملیات ضربتی پلیس۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸دسته‌بندی: اخبار ویژه, پرونده, سرقت

حادثه نیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت در شهرستان “تربت حیدریه” خبر داد.

 

سرهنگ” ابراهیم قربان زاده” گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت از اماکن خصوصی، کارخانه ها و باغ های سطح شهرستان “تربت حیدریه”، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی دقیق سرقت‌ها و سرنخ‌های به جامانده، به ۲ سارق سابقه‌دار مظنون و با جمع‌آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی مقام قضائی، آنها را در عملیاتی ضربتی در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

سرهنگ قربان زاده تصریح کرد: متهمان دستگیرشده در ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند، ولی در مواجه با ادله و مستندات پلیس، به ناچار لب به اعتراف گشودند و به ۶۰ فقره سرقت شبانه شامل؛ ۱۸ فقره سرقت از ساختمان‌های ناتمام، ۲۳ فقره سرقت محتویات خودرو، ۴ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰ فقره سرقت وسایل منزل و ۵ فقره سرقت سیم و کابل با همدستی ۳ نفر دیگر در سطح شهرستان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه این عملیات ماموران انتظامی توانستند ۳ همدست دیگر این ۲ متهم را دستگیر کنند، بیان داشت: پلیس در بازرسی از مخفیگاه این افراد مقادیر قابل توجهی از وسایل سرقتی شامل باطری خودرو، جک، آچارآلات، قطعات خودرو، موتور جوش، سیم و کابل، لوازم منزل و… را کشف کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به ادامه داشتن تحقیقات پیرامون این پرونده و کشف دیگر جرایم احتمالی، از شهروندان خواست نسبت به ایمن کردن منزل و وسایل نقلیه خود برای پیشگیری از سرقت توجه بیشتری داشته باشند و موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.


لینک خبر: http://hadesenews.ir/?p=1066
(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *