پایان ۵۰ روز شکنجه نوجوان ۱۵ ساله ایرانشهری در چنگال آدم ربایان۳ فروردین, ۱۳۹۸دسته‌بندی: اخبار, پايان خوش, پرونده, جنايى

حادثه نیوز: فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان، از رهایی گروگان ۱۵ ساله از چنگال آدم ربایان در شهرستان “ایرانشهر” خبر داد.

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان، گفت: ساعت ۰۷:۰۰ صبح روز ششم بهمن ماه سال جاری در پی ربایش نوجوانی ۱۵ ساله از جلوی یک مدرسه در شهر خاش بلافاصله تیم‌های از پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد سرنشینان ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ نوجوانی ۱۵ ساله به نام محمد را در جلو مدرسه ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در حالی که تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت، آدم ربایان با اعضای خانواده پسربچه ربوده شده تماس گرفته و مبلغ ۱۰ میلیارد ریال را برای رهایی او مطالبه کرده اند.

وی گفت: پس از ۵۰ روز کار تحقیقات گسترده پلیسی سرانجام اطلاعاتی در خصوص تردد این گروگان گیر با یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور نهبندان-زاهدان بدست آمده و تیم رسیدگی کننده پرونده با کنترل نامحسوس محور متهم را ساعت یک بامداد روز گذشته در ورودی شهر زاهدان در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.


لینک خبر: http://hadesenews.ir/?p=511
(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *